Wygraj mieszkanie na forum

No Comments

Czytałem niedawno na onecie, że powstanie już niedługo nowy portal dla budujących i remontujących domy oraz mieszkania. Ma to być forum budowlane i widziałem już nawet kolorowe banery jakie będę ten serwis promować. Na jednym z nich był naprawdę zachęcający napis wygraj nagrody na forum. Brzmi bardzo tajemniczo, ale myślę, że warto zaczekac aż wystartują i wtedy spróbować swoich sił.

Jeden mój znajomy to prawdziwy maniak tego typu stron i jestem pewien, że będzie częstym gościem u nich. On swoje mieszkanie jak remontował to wszelkich porad szukał właśnie na forum. Jeśli jeszcze zobaczy, że do tego może grać w ich gry i konkursy, a tam do wygrania jest mieszkanie to chyba nie będzie spał po nocach i pisał tam posty jak wariat. Trzeba go będzie chyba ratować bo może się wyłączyć na inne sprawy realne i przepaść na rzecz tego forum.

Facet jest dość dziwny i swoje mieszkanie traktuje jakby to była nie wiadomo jaka willa. Cuduje i ciągle wymyśla co nowego zrobić w mieszkaniu. Nie wiem po co to robi bo mając sześćdziesiąt metrów powierzchni mieszkalnej to może sobie tylko narobić tandety i sprawić , że gustownie urządzone mieszkanie w bloku  będzie przypominało rumuński dom lub choinkę obwieszoną tandetnymi ozdobami. Jak takich rozwiązań nie pochwalam, ani nie uzjanę bo raczej mam poczucie dobrego smaku i gustu.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz