Tuja bonsai niwaki – szkółka roślin i drzew Szczecin Zachodniopomorskie

1 Comment

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, więc prawie każdy kto ma ogród już planuje porządki lub nasadzanie kolejnych roślin. Niektórzy lubią kwiaty i drzewka liściaste, a inni zakochani są w iglakach i stawiają na formowane na niwaki bonsai tuje, jałowce, cyprysy lub najróżniejsze cisy. Dla tych drugich polecamy piękny ogród, w których uprawia się właśnie wysokie tuje ozdobne.

Tuje formowane na Bonsai

Tuje stylizowane na drzewka bonsai najlepiej kupować w specjalnych szkółkach

Wspomniany powyżej ogród swoim zasięgiem obejmuje województwo Zachodniopomorskie, ale nie ma tez problemu z dowozem do dalszych zakątków Polski jeśli komuś spodoba się konkretny produkt – drzewko tuja bonsai. Najbliższym dużym miastem, którego właściciele ogrodów zaopatrują się w tuje jest Szczecin. Ta szkółka roślin i drzew mieści się dokładnie w miejscowości Dołuje i jest to jedna z najmłodszych tego typu szkółek w tym rejonie.

Specjalizujemy się w uprawie i formowaniu drzewek iglastych na tuje bonsai. Sprzedaż roślin zaczynamy dopiero, gdy mają one minimum 10 lat. Uprawiamy je w donicach dzięki czemu ich system korzenny jest nie naruszony i można je nasadzać do gruntu praktycznie przez cały rok, o ile ziemia nie jest zamarznięta i da się wykopać dołek na drzewko. Do uprawy używamy najwyższej klasy nawozów co gwarantuje szybki wzrost i utrzymanie roślin w znakomitej kondycji.

Gdzie kupować drzewka Bonsai

Tuje szmaragd bo kilku latach można dosyć łatwo formować na drzewka bonsai

Kupując nasze drzewka ogrodowe bonsai macie Państwo pewność, że rośliny są zdrowe i na pewno się przyjmą. Będą także dalej rosły bez żadnej przerwy na ponowne ukorzenienie. Warto zwrócić na to uwagę ponieważ kupując drzewka wykopane prosto z gruntu ryzykujemy to , że się nie przyjmą lub będą się przyjmować przez kilka następnych lat. Staramy się także żeby każde drzewko zakupione u nas było unikalne i nadawało się na reprezentacyjną roślinę w każdym ogrodzie. Wybór gotowych do sadzenia drzewek jest u nas naprawdę duży i z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Nasza szkółka czynna jest przez cały rok i można zamawiać drzewka bez względu na porę roku. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i zawsze służymy radą oraz pomocą w wyborze konkretnego drzewka. Może nie jest u nas najtaniej i zawsze można znaleźć gdzieś najniższe ceny jednak każdy chyba wie, że nie zawsze tanio znaczy dobrze. Nasze drzewka warte są swojej ceny i gwarantujemy, że wszystkie tuje, które są na sprzedaż w donicach gwarantują 100% satysfakcji.

Szkółka tuje bonsai Szczecin Zachodniopomorskie.
nr tel. 601767340 Strona internetowa – Thuje.blogi.com.pl

Categories: Uncategorized

One Reply to “Tuja bonsai niwaki – szkółka roślin i drzew Szczecin Zachodniopomorskie”

  1. Ja również jestem miłośnikiem tui i to takich starych okazów z których można robić różne fajne drzewka bonsai. Mam już w sowim ogrodzie naprawdę pokaźne okazy takie nawet po 15 lat i od dobrych dwóch lat formuje je na oryginalne niwaki. Ciężko jest jeszcze ocenić jaki będzie efekt za kilka lat bo to na razie za krótki okres, ale ja oczywiście mam wizję i już oczyma wyobraźni widzę czego można się spodziewać po owocach mojej pracy. W każdym razie regularnie drzewka przycinam i mam nadzieję, że za maksymalnie 3 latka będzie się u mnie na ogrodzie czym chwalić.

Dodaj komentarz