Sport, gry, liga angielska

No Comments

Gry, sport i piłka angielska cieszy się dużym zainteresowaniem kibiców na całym świecie. Tabele wyników śledzą i mali i duzi. Piłka nożna to sport, który króluje i zawiera pod sobą wszystkie inne gry. Marzeniem niejednego fana futbolu, jest śledzenie ligi angielskiej na żywo i dopingowanie faworytów. Przybieranie barw klubowych jest jednym z elementów jednoczących kibiców.

Sport fani piłki nożnej wspierają swoją drużynę śpiewem, okrzykami, tańcami radości. Sport nie tylko wyczynowy to ich miłość i nie mogą żyć bez tej gry. Uwieńczeniem starań każdej drużyny są rozgrywki o puchar Anglii. Wówczas kibice przeżywają exodus emocji związanych z wielbioną przez nich dyscypliną sportu. Wraz ze znajomymi śledzą wydarzenia sportowe, jeśli nie na trybunach, to w pubach i domach, przeżywając każdą minutę meczu.

O emocjach związanych z piłką nożną, świadczyć mogą radosne twarze po wygranym meczu, kiedy to pełni szczęścia kibice wyśpiewują pieśni na cześć swojej drużyny przez wiele godzin po zwycięstwie, czy też rozpacz i prawdziwe łzy po porażce. Dlatego warto, chociaż raz w życiu doświadczyć tego, czego doświadczają prawdziwi kibice, podczas pobytu, w nie tak znowu dalekiej, Wielkiej Brytanii. Na swój sposób wszyscy lubimy sport, ale liga angielska to specyficzny klimat i nie da się go podrobić w żadnym innym kraju.

Dodaj komentarz