Składanie mebli z Ikei Szczecin – złota rączka

No Comments

Składanie mebli z paczki – zamów kompleksową usługę!
Profesjonalne i kompleksowe składanie mebli z paczki – postaw na fachową i kompleksową obsługę!

Zamawiasz meble z popularnego sklepu meblowego? W takim przypadku nie musisz składać ich samodzielnie. Skorzystaj z usługi składania mebli z paczek, aby oszczędzić swój czas i mieć pewność, że prace będą wykonane profesjonalnie, szybko i w przystępnej cenie.

Wybierz firmę, która ma duże doświadczenie w montażu mebli!

Eksperci od składania mebli z paczki

Montowanie mebli gotowych do złożenia to sprawa niby prosta jednak nie każdemu chce się to robić i dlatego można skorzystać z profesjonalnej formy składającej meble z paczki

Dzisiaj zdecydowana większość firm oferuję klientom meble w paczkach. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy transport mebli, a także zmniejsza ich cenę – meble nie muszą być składane przez pracowników, a ich przewóz jest tańszy.

Aby wyposażyć swój dom, mieszkanie lub firmę w meble z paczki, konieczne jest ich zamontowanie. Znajdujące się w opakowaniach instrukcje prezentują, w jaki sposób należy złożyć meble krok po kroku. Nie każdy ma jednak czas na to, aby samodzielnie montować meble. Może też pojawić się problem z brakiem dostępnych narzędzi lub fizycznymi możliwościami ich złożenia.

W takiej sytuacji najlepiej złożenie mebli warto powierzyć firmie, która może wykonać taką usługę kompleksowo i dodatkowo zaoferować inne prace – montaż AGD, rozmieszczenie mebli, ich odpowiednie zabezpieczenie.

Chcesz zamówić składanie mebli z paczki? Postaw na fachową i kompleksową obsługę – dzięki temu możesz otrzymać kompleksową pomoc niezależnie od tego, czy chcesz złożyć szafę czy komplet mebli kuchennych.

Składanie mebli z paczki – zakres usług

Ikea produkuje bardzo fajne meble z paczki, a profesjonalne firmy zajmują się ich skręcaniem

Usługa polegająca na składaniu mebli z paczki to najlepszy wybór dla osób, które chcą otrzymać kompleksową obsługę. W tym przypadku firma może zaproponować pełne wsparcie związane z realizacją usługi – tak, aby była ona dopasowana do potrzeb klienta.

Pracownicy firmy dysponują niezbędnym sprzętem przeznaczonym do montażu mebli z paczki (wkrętaki, wkrętarki, wiertarki, młotki i inne). Duża wiedza i doświadczenie powodują, że składanie mebli przebiega znacznie łatwiej i szybciej. Przy składaniu mebli bierze udział kilku pracowników, co dodatkowo przyspiesza prace.

Sprawdź zakres usług i zobacz, jak firma składająca meble z paczki może Ci pomóc!

Zakres obsługi:
rozpakowanie mebli z paczki
montaż mebli z paczki według instrukcji producenta
zabezpieczenie mebli – przymocowanie ich do ściany, aby zapobiec ich wywróceniu
ustawienie mebli we wnętrzu zgodnie z życzeniem klienta
montaż dodatkowego sprzętu AGD w meblach i jego podłączenie
usunięcie kartonów i innych elementów pozostałych po składaniu mebli
przetransportowanie mebli ze sklepu pod wskazany adres
inne usługi na zamówienie klienta

Razem z tak kompleksową obsługą składanie mebli z paczki jest znacznie łatwiejsze i szybsze, a klient może otrzymać pełną pomoc w związku z przygotowaniem umeblowania w całym domu!

Składanie mebli z paczki – rodzaje umeblowania
Firma składająca meble z paczki zapewnia kompleksową obsługę przy realizacji wszystkich rodzajów zabudowy do każdego wnętrza – salonu, sypialni, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego.

Składanie dotyczy zabudowy jak:
szafy
regały
komody
szafki RTV
meble kuchenne
stoły
krzesła
łóżka
biurka
półki
kanapy
narożniki
fotele

Masz dodatkowe pytania związane z usługą składania mebli? Chcesz dowiedzieć się więcej o kosztach obsługi? Skontaktuj się z naszą firmą, aby dowiedzieć się więcej.

Jeżeli nie chcesz męczyć się ze składaniem mebli samodzielnie, zamów kompleksową obsługę i powierz prace ekspertom w tej dziedzinie – meble będą złożone szybko, sprawnie, dokładnie i dodatkowo w niskiej cenie!

Złota rączka Szczecin – Polecamy Państwu profesjonalną usługę składanie mebli z Ikei Szczecin – Meble.duno.pl

Categories: porady

Tags: ,

Dodaj komentarz