Serwery na gry i tapety na pulpit

No Comments

Już któryś raz z rzędu będę się tutaj zastanawiał nad tym jakie serwery wykupić na moje gry oraz darmowe tapety na pulpit komputera.

Jest przeciez teraz tyle ofert i serwerów na rynku, że aż głowa może roboleć i nie wiadomo jaki wziąć żeby potem nie żałować złej decyzji. Ja jak robię jakieś strony to one zawsze mają dużo odwiedzin i potrzebują dlatego dobrych serwerów i hostingu. Nie sądzę, że w przypadku serwisu oferującego darmowe fajne tapety na pulpit laptopa i komputera będzie inaczej i nie będzie tam dużego ruchu. Przewiduję własnie tam potworne wręcz odwiedziny i setki tysięcy osób miesięcznie pobierających i wrzucających swoje tapety na pulpit komputera.

Takie tapety niby nie zajmują dużo miejsca jednak jeśli będzie ich tam „latało” po serwerze miliony to mogą w końcu zacząć stanowić problem dla hostingu i spowalniać serwer jeśli będzie on za słaby. Mam juz nawet duży zbiór tapet i na początek będę miał co wrzucać żeby nie było pusto na stronie zanim użytkownicy nauczą się jej obsługiwać. Rozkręcałem niedawno stronę gdzie są gry i konsole do gier i wiem, że jesli wszystko się dobrze przygotuje to można ją rozbujać bardzo szybko i sprawnie.

Dodaj komentarz