Serwery na forum i radio internetowe

No Comments

Od dłuższego czasu zajmuję się prowadzeniem i promowaniem serwerów i portali w internecie. Teraz zamierzam zabrać się za bardziej ambitny temat czyli za serwery na forum i radio internetowe.

Nie robiłem tego jeszcze i nie do końca wiem jak się za to zabrać, ale jak zwykle jestem dobrej myśli i wiem , że wszystko mi się powiedzie. Mam kilku zapaleńców na oku chętnych żeby prowadzić ze mną takie fajne radio w internecie i zgłaszają się do mnie na foru z prośbą o pracę. Ja narazie przygotowuję serwery i zastanawiam się także żeby tam organizowac różne konkursy z nagrodami oraz ciekawe gry.

Chcę , aby to było naprawdę popularne radio internetowe i zamierzam podejśc do sprawy niezwykle zawodowo i zorganizować prawdziwy i profesjonalny team puszczających muzykę online. Do tej pory robiłem tylko strony, które promują inne radia, a teraz przyszedł czas na to żeby mieć swoje własne radio z ambitną muzyką mp3 (Radioklub.pl) przez internet. Już jako nastolatek razem z kolegami z technikum marzyliśmy o własnym radiu i teraz jest szansa, że to marzenie może się niebawem spełnić. Jak wszystko dobrze pójdzie i nic złego się nie wydarzy to będę właścicielem radia i tam będzie taka muzyka jaką ja będę chciał i nikt nie będzie mówił vo mam puszczać i kiedy oraz dla kogo.

Dodaj komentarz