Pożyczki i kredyty bez prowizji

Zdawać by się mogło, że kiedy pożyczamy pieniądze z banku musimy zwrócić uwagę jedynie na oprocentowanie. Tymczasem pożyczka to również koszty z nią związane czyli chociażby prowizja. Każdy kto chciałby uniknąć jej płacenia musi po prostu wybrać pożyczkę bez prowizji. A gdzie taką znaleźć?

Otóż banki co chwila w ramach promocji z niej rezygnują, trzeba jedynie na bieżąco śledzić ich poczynania. My robimy to za Ciebie, tak byś mógł szybko sprawdzić gdzie dostaniesz pożyczkę bez prowizji, do jakiego banku zwrócić się z wnioskiem o pożyczkę. Zachęcamy tym samym do zapoznania się z artykułami, które umieszczane są regularnie właśnie w tym dziale. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o pożyczkach bez prowizji to doskonale trafiłeś. Jeśli natomiast skorzystałeś z oferty, którą chcesz polecić – koniecznie napisz o niej na forum.

Pożyczki i kredyty pozabankowe bez żadnych prowizji  to najprawdopodobniej jedna wielka ściema i ukrywanie kosztów nazywających się prowizja pod jakąś inną nazwą lub poprzez zwiększenie oprocentowania kredytu. Nie dajmy się nabierać na takie triki finansowe i sprawdźmy zapis w umowie w którym jest napisane rrso czyli całkowite oprocentowanie kredytu. Ważne żeby nie było wyższe niż przy jakiś tradycyjnych kredytach w których nikt nie mówi o braku prowizji.

Dodaj komentarz