Opisy na gg podczas gry i na konsoli gier

No Comments

Pokłóciłem się z sąsiadem. Chciałem mu delikatnie zasugerować, że jego zachowanie może przeszkadzać innym. Ja też mam 15lat, a nie jestem tak głośno, jak on.

Jego rodzice dużo pracują i przeważnie siedzi sam w domu. Jak zaczynać grać na komputerze podłączony pod wszystkie głośniki to mam wrażenie, że jestem na polu bitwy. Zwróciłem mu uwagę przez gg, ale nie w rozmowie tylko w swoim opisie. Zrobiłam takie pod jego kierunkiem opisy na popularny komunikator gg (Gadu-opisy.pl) podczas gry i na konsoli gier. On się poczuł urażony i w ten sam sposób mi odpisał. I tak przez opisy na gg się pokłóciliśmy. Bardzo nie chciałem, żeby to się tak skończyło, bo go bardzo lubię. Zawsze razem chodziliśmy kopać piłkę po szkole, albo graliśmy u siebie nawzajem w gry komputerowe.

Fajny kumpel z niego, tylko czasami bywa wkurzający. Nie wiedziałam, jak się z nim przeprosić i z pomocą przyszedł mi mój tato. Po powrocie z delegacji w Niemczech przywiózł mi darmowe próbki z jakiejś gazety, kilku fajnych gier, które niedługo mają pojawić się na rynku. Poszedłem do mojego sąsiada i za radą taty powiedziałem mu, dlaczego zwróciłem mu uwagę. On przyznał mi rację i przeprosił. A na zgodę pograliśmy razem w gry, które dał mi tato.

Dodaj komentarz