Ogłoszenia na forum

No Comments

Ściągałem z Internetu różne mp3. Najczęściej przeglądałem ciekawe ogłoszenia muzyczne na forum. Z reguły pojedyncze, a nie całe albumy. Moi kumple zawsze wiedzieli, że najnowsze kawałki znajdą u mnie. Zamiłowanie do muzyki miałem po rodzicach. W moim domu było mnóstwo płyt z muzyką. Kolekcja moich rodziców to nie tylko CD, ale również stare winylowe płyty. Muzyka grała u nas w domy cały czas.

Jak nie leciała z płyty to było włączone radio. Czasami zdarzało się tak, że jedno z rodziców grało na pianinie. Nie raz kiedy jedno z nich grało to drugie śpiewało. Jednym słowem nasz dom był bardzo muzykalny. Z czasem sam zacząłem dawać swoje ogłoszenia w internecie całkiem za darmo  z muzyką na forum. Moi dziadkowie z kolei mieli inne ciekawe hobby. Oni kolekcjonowali filmy i nawet gry. Także szukali nowości poprzez ogłoszenia na forum.

Dziadek posiadał zarówno te z dawnych, a nawet bardzo dawnych lat, jak i te najnowsze. Kiedy byłem młodszy wydawało mi się, że każdy w domu ma takie kolekcje. Jednak kiedy poszedłem do szkoły i zacząłem odwiedzać kolegów w ich domach okazało się, że żaden z nich nie ma ani kolekcji płyt, ani kolekcji filmów. Przez to zawsze wszyscy chętnie wpadali do mnie, bo kolekcja moich rodziców każdego ciekawiła.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz