Modelki grają w gry komputerowe

No Comments

Zawsze pociągały mnie piękne kobiety oraz śliczne polskie modelki. Od dziecka także kochałem konsole do gier i granie w gry komputerowe. Tak więc marzyłem o kobiecie, która połaczy moje wszystkie pasje.

Powinna być piękna i mieć twarz i figurę top modelki z popularnych gazet, ale powinna także tak jak jak kochać gry komputerowe. Ja wiem , że to jest realne bo przecież napewno sa modelki, które grają w gry komputerowe i to nie mniej namiętnie niż ja. Osobiście jeszcze takiej nie spotkałem i nawet nie znam kogoś kto taką zna, ale ja wierzę, że na pewno któregoś dnia taką spotkam i będziemy szczęsliwi do końca życia.

Ona będzie robić karierę modelki, a ja będę robił i grał w gry komputerowe potem razem z nią. Połączy nas wspólna pasja i razem będziemy dązyć do kariery w swoich kategoriach. Na pewno jeśli spotkam dziewczynę która kocha gry komputerowe to już nigdy ie spojrzę na inne modelki bo nie będa mnie już interesowały. Niektórzy twierdzą, że modelki są głupie, ale ja tak nie uważam i wiem, że ta którą ja spotkam będzie wyjątkowo mądra i czeka nas świetna przyszłość.

Dodaj komentarz