Laptopy i konsole do gier

No Comments

Mam w centrum Szczecina fajny, mały lokal użytkowy. Zastanawiam się poważnie co z nim dalej począć. Kiedyś miałem firmę internetową i zakładaliśmy sieć w domach i blokach na terenie miasta. Jednak firma została niedawno sprzedana i został mi po niej lokal w którym nie wiem teraz co zrobić. Pomyślałem żeby zrobić tam sklep i oferować laptopy oraz konsole do gier. Jednakże trochę się tego boję bo wydaje mi się,  że są już takie sklepy i moje miasto to za mały rynek na kolejny.

Dlatego najpierw zaczynam od tego, aby zapewnić sobie dobre i stabilne źródło skąd będę kupował tanie laptopy używane w dobrym stanie (Bateriedolaptopow.eu) oraz konsole do gier. Mam dobrego kolegę, który sprowadza laptopy z Anglii i prawdfopodobnie się z nim dogadam. Będziemy razem importować laptopy i konsole do gier z Wielkiej Brytanii. Znalazł bardzo ciekawego dostawcę, który ma miesięcznie kilka tysięcy laptopów używanych na sprzedaż i bardzo chętnie będzie nam je sprzedawał. Przyglądam się jak ten interes idzie mojemu koledze i widzę, że warto w ten biznes zainwestować.

Jemu się to także opłaci bo po pierwsze jeśli będzie robił większe zamówienia to będzie miał lepsza cenę. Po drugie jeśli będziemy razem wozić laptopy to będzie miał dużo mniejsze koszty transfortu. Cieszę się, że zacznę robić coś nowego i że mój mały lokalik w centrum będzie użytkowany i nie będzie stał pusty. Szkoda go bo jest w ścisłym centrum i na pewno będą tam przychodzili klienci z całego miasta po laptopy.

Dodaj komentarz