Kwiaty dla użytkowników z forum

Użytkownicy na moim forum domagają siękategorycznie nagród oraz prezentó od właściciela portalu. Tak naprawdę to zaczyna mnie to drażnić i nie zamierzam im nic kupować bo nie o to chodzi na forach internetowych. Jak im się nie podoba to niech sobie idą gdzieś indziej. Jedyne co zrobiłem jako prezenty to wirtualne kwiaty na forum. Mogą sobie sami przesyłać internetowe prezenty i nagrody.

To forum jest naprawde popularne i nikogo już nie trzeba zachęcać żeby tam wchodził.  Wręcz jest na odwrót i to ja decyduję czy ktoś się nadaje do naszej społeczności czy się nie nadaje. Mamy tak wiele gadżetów i nie tylko muzykę oraz filmy, ale nawet są gry komputerowe na forum. Dlatego wszystko co mogę dla nich zrobić to witrualne kwiaty o pięknych kolorach (Kwiatyl.pl) niech sobie wręczają. Ja wiem, że im się to i tak spodoba i będa często korzystali z tego gadżetu i płacili nawet za to. Ja tez kupiłem od razu kwiaty dla kilku moich ulubionych użytkowniczek i widzę, że są niezwykle szczęśliwe z tego powodu.

Te kwiaty na pewno się tam przyjmą i będą takim wyznacznikiem popularności na forum bo w profilach widac jest kto ile otrzymał kwiatów. Cały czas wprowadzam jakieś takie nowinki na forum i ludzi tam przybywa więc mniemam, że rozwój serwisu idzie w dobrym kierunku. Takie kwiaty jeszcze bardziej zbliżą ludzi do siebie i zwiążą tą społeczność, którą dzisiaj nie jest tak łatwo zbudować. te dotacje , które płaca za kwiaty są też dotacjami na utrzymanie serwera oraz domen. Forum się rozwija więc sa potrzebne coraz mocniejsze serwery żeby zawsze wszystko łądnie tam działało.

Dodaj komentarz