Kredyt dla każdego

Mając jakiekolwiek plany, nie posiadając jednakże przy tym odpowiedniej ilości gotówki, by je spełnić – nic straconego. Wystarczy bowiem, że będziemy posiadali stałe źródło dochodu, jak choćby comiesięczna wypłata, aby uzyskać kredyt.

Co prawda w niektórych przypadkach nie jest to wymagany warunek, który będziemy musieli spełnić, jednakże kredyty bez zaświadczeń udzielane są przede wszystkim przez firmy niewiadomego pochodzenia. W takich przypadkach o kredyt jest naprawdę łatwo, jednakże z ich spłatą możemy mieć później niemałe problemy. Narzucone na taka pożyczkę oprocentowanie jest naprawdę wysokie. Przede wszystkim z takich rozwiązań korzystają Ci, którzy mają niezbyt dobrą historię kredytową.

Dla takich też osób wprowadzone zostały kredyty pozabankowe bez BIK dla zadłużonych, jak i inne im podobne  mające na celu przyciągnięcie właśnie takiej kategorii osób. W przypadku kiedy to jednak nasza historia kredytowa jest nienaganna – nie polecałbym korzystania z rozwiązań tego właśnie pokroju. W pewien sposób pożyczki bez zaświadczeń może i są fajne, jednak kiedy to przyjdzie nam zwrócić uwagę na oferowane nam warunki, to przestaje już być tak kolorowo. Lepiej jest pomęczyć się trochę z bankową biurokracją, jednak zyskując tym samym lepsze warunki.

Dodaj komentarz