Konkursy na forum

No Comments

Ponieważ gry, to nie tylko zabawa, można spróbować na nich zarabiać. Taką szczególną formą gier pozwalających na osiąganie zysku są konkursy. Konkursy, szczególnie internetowe umożliwiają bardzo często otrzymać nagrody, tylko za to, że wyśle się rejestracyjnego maila.

konkursy
konkursy

 

Masowe branie udziału w różnych konkursach niejednokrotnie jest w stanie całkiem mocno podreperować domowy budżet. Wygrane nagrody często są przydatne w domu, ponadto nadmiar ich można sprzedać na aukcjach. Jedynym problemem jaki powstaje, to tylko informacja – gdzie szukać konkursów. Na szczęście w internecie nie trzeba długo czekać na odzew. Jeśli jest zapotrzebowanie – popyt, to natychmiast pojawia się podaż. Dobrą metodą na konkursy z nagrodami w postaci gadżetów (Freebies.com.pl) są różne fora dyskusyjne. Dzięki temu, że na forach spotyka się cała masa ludzi, można z nimi wymieniać się wiedzą nie tylko o miejscach gdzie można coś wygrać, ale także o tym czy warto brać udział w konkretnych zabawach.

Niejednokrotnie zdarzają się organizatorzy, którzy nie zamierzają wręczać nagród zwycięzcom. Szczególnie trzeba uważać na konkursy płatne, w których warunkiem uczestnictwa jest wysłanie smsa. W znacznej większości jednak można liczyć na uczciwość prowadzących, gdyż organizują konkursy w celach reklamowych. Darmowy konkurs z nagrodami, to z jednej strony bardzo skuteczna metoda promocji produktów i usług, a z drugiej dobry zarobek dla uczestników.

Dodaj komentarz