Konkursy na forum o grach

No Comments

Od dłuższego czasu kupuję dosyć dużo czasopism i przeglądam także konkursy na forum o grach. Mam swój ulubiony zestaw gazet z różnych dziedzin. Śmieję się, że mogłabym ułożyć sobie grafik kupowania poszczególnych magazynów – dzienników, tygodników i miesięczników.

Na przykład codziennie kupuję w kiosku „Gazetę Wyborczą”, którą czytam już od wielu lat i tam też są fajne konkursy dla wytrwałych internautów (Darmowekonkursy.pl). Na rynku pojawiło się w międzyczasie wiele innych dzienników, ale ja jakoś przyzwyczaiłam się do tego konkretnego i nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń. W każdy poniedziałek kupuję tygodnik telewizyjny „Tele Tydzień”, gdzie oprócz programu telewizyjnego na najbliższy tydzień, znajduję ciekawe krzyżówki i konkursy sms.

W poniedziałki kupuję też zawsze „Politykę” oraz „Newsweeka”. Na początku każdego miesiąca wydaję sporą sumę na kolorowe magazyny dla kobiet: „Elle”, „Twój Styl”, „Świat kobiety” i inne. Kupuję ich dosyć dużo, ale uwielbiam poczytać o modzie, urodzie i życiu gwiazd. Dodatkowym plusem tych miesięczników są dołączane do nich darmowe próbki najnowszych kosmetyków. Dzięki nim mogę wypróbować nowości kosmetyczne i często na tej podstawie decyduję się na zakup. Dla producenta to chyba najlepsza reklama.

Dodaj komentarz