Gry, serwery gier i super forum

No Comments

Pogoda jest super zaczął padać śnieg, trzyma lekki mrozik. Niby o tej porze roku wszystkiego można się spodziewać, a przede wszystkim chorób od zwykłego przeziębienia, aż po zapalenie płuc, ale ja i tak się cieszę.

Na szczęście mam swoje gry na darmowych i szybkich serwerach, serwery gier i super forum. Najważniejsze to to, aby deszcz nie padał do tego wszystkiego, bo w  tedy jak dla mnie będzie tragedia. Nie dosyć, że korki to jeszcze bardzo dużo wypadków. Pełna zachwytu wracam do domu po pracy i z nadzieją, że wybierzemy się całą rodziną na jakiś poobiedni spacer. Wchodzę do domu i co widzę?, otóż moim dzieciom dwór nawet nie w głowie.

W przedpokoju porozrzucane buty, kurtki pospadały z wieszaków, pełno naczyń w zlewie, a one grają w gry na komputerze. Wściekłam się strasznie i wołam moje „kochane dzieci”, lecz one są tak pochłonięte, że nawet nie słyszą. Pewnie mojego wejścia do domu też nie słyszały. No pięknie można całe mieszkanie okraść, a one nawet tego nie zauważą. Moja złość osiągnęła apogeum i gdy już miałam krzyczeć wszedł anioł zbawienia, czyli mój mąż ze stoickim spokojem zawołał urwisy, powiedział co mają zrobić, a mnie chwycił za rękę i zabrał z domu do kina. Jak to dobrze mieć taką osobę rozumie mnie bez słowa i zawsze wie co należy zrobić.

Dodaj komentarz