Gry online komputerowe i konsole

No Comments

Plotki bywają niebezpieczne, szczególnie dla kobiet i to tych mieszkających na wsi. No właśnie pochodzę z niewielkiej wioski na południu Polski.

Nawet tam dociera moda na portal społecznościowy oferujący gry online komputerowe i konsole. Byłam jedynaczką, dlatego rodzice obchodzili się ze mną jak z jajkiem. A, że na wsi wszyscy wszystko wiedzą, to każdy to wie. Dorastałam w kręgu tych samych ludzi. Czas szybko płynął, aż w końcu urosłam i przyszedł czas wyjechać na studia. Do domu jeździłam rzadko, bo miałam dużo nauki. Rodzice tęsknili, ale byli dumni, że ich córka studiuje prawo. Dużo też trenowałam, ponieważ sport był całym moim życiem. Do domu jeździłam na święta, czasem dłuższe weekendy.

Któregoś razu przyjeżdżam i dowiaduję się, iż w wiosce sąsiad otworzył salon, a tam różne gry. Mama podobnie, jak i inne sąsiadki były bardzo niezadowolone, ponieważ mężczyźni po pracy nie wracali od razu do domy, tylko obierali kierunek salon. Ja ich rozumiałam, tamtejsze kobiety nie. Któregoś dnia namówiłam mamę, która po wielkich oporach zgodziła się pójść ze mną. Myślałam, że jak zobaczy, spróbuje to zmieni zdanie, ale niestety, nic nie wygrałam, a jedynie straciłam całe 100 złoty, co jeszcze bardziej rozwścieczyło mamę.

Dodaj komentarz