Gry na rock forum

No Comments

Moje stare forum o muzyce rockowej zaczyna od nowa ożywać chociaż przyznam się, że dość poważnie jes w ostatnich latach zaniedbałem. Kiedyś miałem ambitne plany zbudowania mega forum muzycznego o tematyce muzyka rock jednak jakoś zająłem się innymi stronami. Teraz pomogę je na nowo rozkręcić i będe tez organizował gry na rock forum.

Po pierwsze to trzeba będzie zmienić skrypt na którym zainstalowane jest to rock forum bo ten stary jest już bardzo przestarzały i nie da się go nawet odpowiednio zoptymalizować. Natomiast nowy skrypt świetnie nadaje się żeby zrobić z tego portal społecznościowy, a nie tylko fajne muzyczne rockowe forum dyskusyjne (Rockowisko.pl). Przecież młodych ludzi, którzy kochają muzykę rock jest całe mnóstwo i świadczą o tym chociażby szczelnie wypełnione sale koncertowe gdy do jakiegoś miasta przyjeżdża taka kapela jak happysad.

Rock nie umrze nigdy i zawsze będzie miał miliony fanów na całym świecie. Zawsze wiedziałem, że ludzie kochający rock potrafią stworzyć wspaniałą społeczność i razem ze sobą miło spędzać czas rozmawiając o muzyce. Rock potrafi przełamać bariery i sprawić, że ta społeczność staje się naprawdę silna i zżyta. Potrafią się także umawiać na takie imprezy jak woodstock lub inne koncerty gdzie króluje muzyka rock. Ja się z tego ciesze pomimo tego, że nie jestem już nastolatkiem. Myślę, że mam nie mniej zapału do muzyki rock niż niejeden nastolatek, któremu wydaje się, że jest rockmanem z krwi i kości.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz