Gry komputerowe na imprezy

No Comments

Wybrałem się  na koncert do Młodzieżowego Domu Kultury. Moja koleżanka, z którą chodzę razem na ćwiczenia, powiedziała, że będzie tam niezwykły koncert.  Myślałam, że będą tam także gry komputerowe na imprezy.

Poszedłem z ciekawości, bo koniecznie chciałem się dowiedzieć, co też takiego niezwykłego będzie się tam dziać. Zespół ze szkoły muzycznej dawał koncert. I nie byłoby w tym nic dziwnego, że ten koncert wykonywały dzieci, tak na oko do 10 lat maksymalnie. A muzyka, którą grały brzmiała, jakby to był koncert wykonany przez profesjonalistów. Postanowiłem nagrać ten koncert i od razu pożałowałem, że mam z sobą tylko aparat a nie wziąłem kamery.

Na szczęście aparat był dobrej jakości więc można było uzyskać całkiem przyzwoity obraz. Aby zmieścić całość koncertu skasowałem wszystkie zdjęcia z ostatniej imprezy przy muzyce z darmowych mp3 (Clubers.pl). Postanowiłem całą nagraną muzykę przerobić potem  na mp3 i dorzucić do mojego odtwarzacza. Filmy wyszły na tyle dobrze, że zdecydowałem się umieścić je w Internecie, aby każdy mógł posłuchać tych młodych geniuszy.

Dodaj komentarz