Gry komputerowe i telewizja internetowa

No Comments

Dzisiaj dzieci mają całkiem inne podejście do życia niż wtedy gdy ja byłem dzieckiem. Moje dzieciństwo to głównie lata osiemdziesiąte. Nie da się tego kompletnie porównać do tego co dzisiaj robią dzieci w tym samym wieku.

Wtedy sami potrafiliśmy zorganizowac sobie czas i nie potrzebne nam były żadne gry komputerowe, ani telewizja internetowa. Pomijając fakt, że takich wynalazków jeszcze nie było w naszym świecie to i tak dawaliśmy sobie znakomicie i nawet lepiej radę. Nawet jazda rowerem sprawiałą nam więcej przyjemności niż teraz sprawia dzieciom. Te rowery składalismy i naprawialiśmy sobie sami. Teraz to oddaje się rowery do specjalnych serwisów i są to często drogie i wypasione sprzęty.

Nas cieszyło zwykłe wigry, z którego wyciągaliśmy co sie tylko da i na ttym często polegał tuning. Dzisiaj jest całkiem inaczej bo dzieciakom do szczęścia wystarcza często telewizja w internecie w jakości HD lub gry komputerowe, które sobie znajdą na jakimś forum. Myśmy nie mieli takich rozrywek, ale naprawdę nic kompletnie nie żałuję z tamtych lat. Nasze podwórko i wspólne zabawy oraz praca ukształtowały naszą osobowość oraz wrażliwość, której dzisiejsza młodzierz nigdy nie doświadczy.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz