Gry komputerowe i muza na forum

No Comments

Dawno nie wspominałem tutaj nic o tym, że mam stare i całkiem darmowe forum internetowe na którym są gry komputerowe i muza. Nie jest to muza taka sama jak wszędzie tylko muza, która tworzą nasi użytkownicy i używają forum do tego , aby promować swoje utwory.

Można mówić śmiało, że już niejeden znany wykonawca lub dj zaczynał własnie na tym forum muzycznym. Czasem taka przygoda zaczyna się od tego, że szperamy po sieci i znajdujemy gry komputerowe oraz muzę na forum. Potem sami chcemy coś tworzyć i potem chwalić się naszą twórczością przed innymi. Rzadko spotyka się takie dobre forum gdzie najważniejsza jest tylko klubowa muza z darmowymi plikami mp3 oraz ludzie, którzy ją tworzą.

Teraz przeważają fora tak zwane wielo tematyczne i są coraz bardziej modne. Dzieciaki wychowane na neostradzie całe dnie spędzają na takich forach, a muza leci u nich przy okazji. Dlatego my stawiamy na społeczność twórczą i zachęcamy innych do tworzenia muzyki oraz wrzucania jej do nas. Mamy świetnych słuchaczy i znawców tematu muzy. Na pewno żaden talent się u nas nie zmarnuje i jesli ktos naprawdę potrafi tworzyc muzykę i ma predyspozycje na dobrego producenta lub dj-a to dzięki nam będzie mógł zaistnieć.

Categories: porady

Tags: , , ,

Dodaj komentarz