Gry komputerowe i auta

No Comments

Znam takie osoby, które maja bardzo mocno ograniczone zainteresowania i tak naprawdę sprowadzają się one tylko do gier komputerowych oraz aut. Mogą całymi dniami grać w gry komputerowe lub przeglądać auta w internecie lub w gazetach. Nie przepuszczą żadnego programu telewizyjnego, w którym są auta i nowinki ze świata gier komputerowych. Wydają masę pieniędzy na to , aby mieć najnowsze gry komputerowe oraz wiedzieć jakie wyszły i co potrafią jakieś nowe i modne auta. Sam trochę też taki jestem i nawet rozumiem te osoby, ale przecież chodzi o to żeby zachować umiar w tym co się robi i nie popadać w skrajność.

Jestem pełen podziwu dla tego co prezentują dzisiejsze gry komputerowe, a w szczególności gry wyścigowe i nie mogę się napatrzeć na auta, które tam jeżdżą. Przecież to już jest taka grafika, że te sportowe auta na ekranach monitorów (Lagownia.pl) są ładniejsze i bardziej dokładne niż w telewizji. Oczywiście wszystko zależy od prędkości naszego komputera, a w szczególności od tego jaką mamy kartę graficzną i ile ona ma pamięci. Te karty co teraz sa produkowane wymagają często także specjalnego systemu chłodzenia ponieważ wytwarzają ogromne ilości energii cieplnej i potrzebują bardzo dużej mocy prądu. Widziałem takie karty graficzne jak byłem na targach komputerowych w Hannoverze i miałem okazję oglądać auta na ekranie monitora, które właśnie są wyświetlane poprzez takie karty graficzne.

To jest dziedzina, która nigdy nie przestanie się rozwijać i w zasadzie można powiedzieć, że właśnie grafika w grach komputerowych napędza przemysł i rozwój szybkich komputerów. Musze sobie kiedyś kupić taka grafikę i pograć w różne auta bo lubię się ścigać zarówno online jak i na żywo na ulicach mojego miasta. Mam sam szybkie auto i rzadko z kimkolwiek przegrywam gdy wchodzi ono na wysokie obroty. Nie ma wtedy znaczenia, że takie auta dużo palą bo liczy się tylko dobra zabawa i adrenalina.

Dodaj komentarz