Gry komputerowe formuła 1

No Comments

To co ostatnio się dzieje w świecie formułą 1 to przechodzi wszelkie pojęcie. Wszystko tam się przewraca co trochę do góry nogami. Zespoły, które zdominowały początek sezonu teraz zostały z tyłu i wręcz zamykają stawkę. Faworyci z zeszłego roku zaczęli się przebudzać i są znowu na fali wznoszącej.

Do tego dochodzi jeszcze sytuacja w zespole Ferrari i dywagacje na temat obsadzenia kierowcy na ostatnie pięć wyścigów. Niestety ranny Felippe Masa w tym sezonie nie powróci już na tor i tak naprawdę nie ma pewności, że powróci na tory wyścigowe formuła 1 jeszcze kiedykolwiek. Jednak jedną z największych niespodzianek tego sezonu jest zapowiedź wycofania się od przyszłego sezon przez zespół BMW Sauber, w którym to właśnie ściga się Robert Kubica.

Do dnia dzisiejszego nie wiadomo jest jeszcze gdzie za rok będzie miał siedzibę Roberta pracodawca. Spekuluje się w prasie, że może to być zespół Renault bo odejdzie od nich Fernando Alonso i już pozbyli się także Nelsona Piqueta Juniora. To bardzo doświadczony team i dziwię się czemu w tym sezonie robia tak głupie błędy, które prawie nie spowodowały zawieszenia ich w wyścigach formuła 1.

Dodaj komentarz