Gry i ogłoszenia towarzyskie na forum

No Comments

Z czasem robimy się uszczypliwe i wredne. Aż sama nie mogę uwierzyć w to, co usłyszałam dzisiaj podczas kłótni od mojego mężczyzny.

Powiedział mi, że woli już odemnie gry i ogłoszenia towarzyskie fajnych dziewczyn na forum.  I masz ci babo placek. Ze zwykłej wymiany zdań, zrobiła się wielka awantura. Ja chyba przestaje się godzić z faktem, że mężczyźni zawsze są dziećmi. Do tej pory starałam się to akceptować i przymykać oko na pewne wybryki mojego chłopaka, ale miara się przebrała. Ja z nim nie mogę porozmawiać normalnie w czasie, gdy słyszy wiadomości, lub gra w gry na komputerze. A że może to robić godzinami, także godzinami jestem skazana sama na siebie. Moją koleżankę zwolniono dzisiaj z pracy, ponieważ jest kryzys i recesja.

Przejęłam się, ponieważ ma ona dwójkę małych dzieci. Dlatego po powrocie z pracy liczyłam, że wyżalę się mojemu mężczyźnie, jaki ten świat jest niesprawiedliwy, itp. Tymczasem trafiłam na godzinę emisji wiadomości, więc się wyłączył i na nic moje prośby, że potrzebuję pogadać. Może w inny dzień 30 minut bym poczekała, ale dzisiaj nie miałam na to ochoty. No i powiedziałam w nerwach parę zdań za dużo, z którymi tak naprawdę po opadnięciu emocji się nie zgadzam. No, ale on też nie był miły, więc zobaczymy, kto pierwszy wyciągnie rękę na zgodę. Ja na pewno nie, niech sobie dalej siedzi i ogląda te ogłoszenia towarzyskie.

Dodaj komentarz