Gry i konsole oraz poker na forum

No Comments

Dawno nie powstał w mojej głowie jakiś nowy artykuł dotyczący takich gier jak poker. Pisałem o grach online, o konsolach do gier oraz różnych serwerach gier, ale nie wspominałem tutaj od dawna o jednej z najwspanialszych gier logicznych.

Taką grą oczywiście jest poker i jego wszystkie odmiany (Supergame.pl). Tak więc lekko temat odświeżę i posprawdzam różne gry i konsole oraz poker na forum. Sam nie jestem jakimś zatwardziałym pokerzystą, ale znam ludzi, którzy grają w tą grę zawodowo i zarabiają przy stołach, w kasynach ogromne pieniądze. Bywałem nawet kiedyś w wielkich kasynach i przyglądałem się jak jedni przegrywają potworne sumy, a inni (oczywiście tych jest zawsze garstka) wychodzą stamtąd bogatsi o setki tysięcy dolarów.

Poker to gra dla ludzi , którzy potrafią trzymac swoje emocje na wodzy i to do samego końca. Nie wolno nigdy dac komuś poznać, że mamy dobrą lub złą kartę. Po prostu do końca trzeba zachowac pokerową minę i grać jakby nam na niczym nie zależało. Niektórzy używają ciemnych okularów żeby przeciwnicy nie zaglądali im w źrenice bo te podobno zdradzają stan naszego ducha i czy jesteśmy zadowoleni w tym momencie czy nie. Ja czasem zagram w pokerka ze znajomymi w fajnej atmosferze, ale tylko tak dla przyjemności i oczywiście nie na pieniądze bo na to jestem po prostu za słaby.

Dodaj komentarz