Gry i forum sportowe

No Comments

Szalone i niecodzienne pomysły, są u mnie na porządku dziennym. Do tego stopnia, że nawet kiedyś sama załozyłem gry i forum sportowe.  Ale, jak za przyjaciółki ma się, takie, a nie inne jednostki, to czemu tu się dziwić?

Ostatni spontaniczny wyjazd był bardzo nietypowy. W czwartek wieczorem padło hasło: fantastyczne last minute w moim biurze! Wylot w piątek w nocy! Jedziemy i zostawiamy na jakiś czas forum sportowe dla fanów piłki nożnej! I ruszyłyśmy spakowane na opak na siedmiodniowy urlop. Oferta zaliczała się do all exclusive, więc prezentowała się rewelacyjnie. Po przyjeździe na miejsce nastąpiło szybkie rozpakowanie, aby sprawdzić, czego komu brakuje i wyskoczyć po szybkie zakupy. O zgrozo- okazało się, że moja bielizna została w domu. Miałam w torbie tylko strój kąpielowy i stringi.

Całą resztę miałyśmy w komplecie. Udałyśmy się do hotelowego sklepu, aby poszukać czegoś dla mnie. W sklepie brak było zwykłej bielizny. Chciałam kupić jakieś figi i chociaż z dwa biustonosze, a tam, była prawie sama erotyczna bielizna. Zaczęłam szukać czegoś, co by przypominało normalną bieliznę. W rezultacie nic nie kupiłam i prawie cały czas chodziłam bez niej. Po powrocie sporządziłam listę rzeczy obowiązkowych w walizce przy kolejnym pakowaniu w pośpiechu.

Dodaj komentarz