Godny polecenia kredyt na samochód

Masz już dość komunikacji miejskiej. Tym bardziej teraz, kiedy już nie jesteś studentem i musisz płacić za cały bilet. Jeśli tylko sytuacja materialna pozwala Ci na kupno swojego samochodu, to chyba nie ma się nad czym zastanawiać.

Wiele firm zajmujących się doradztwem finansowym, ma w swojej ofercie oferty leasingowe godne polecenia, tym bardziej, że często nie wymagają one nawet zaświadczenia o zarobkach i wystarczy jedynie oświadczenie przyszłego leasingobiorcy, żeby zaciągnąć owe zobowiązanie finansowe. wiele osób jednakże zamiast leasingu wybiera inną możliwość sfinansowania własnego auta, mianowicie kredyt na samochód bez żadnych zaświadczeń. Banki udzielają go chętniej, bo nie jest to tak wysokie zobowiązanie jak chociażby w przypadku kredytu hipotecznego. Zabezpieczenie stanowi sam samochód, łatwiej tym samym o jego ewentualne wyegzekwowanie aniżeli mieszkania czy domu. Najczęściej Polacy pożyczają pieniądze z banku na kupno używanego samochodu, nowy po prostu biorą w leasing, jeśli tylko mają taką możliwość.

Warto jednak wiedzieć, że kredyt samochodowy jest jednym z najczęściej wybieranych produktów bankowych. Dobry kredyt samochodowy jest przede wszytskim tani, czyli odznacza się niskim oprocentowaniem. Powinien być do tego szybki, bo przecież okazje nie będą czekały na to, aż bank rozpatrzy nasz wniosek kredytowy. Żeby być na bieżąco, orientować się w ofercie banków należy śledzić rankingi, zestawienia najlepszych kredytów samochodowych pojawiające się co miesiąc i dostępne na wielu stronach internetowych.

Dodaj komentarz