Forum kredytowe

No Comments

Banki co chwila udoskonalają swoje oferty. Niekoniecznie po to, by klient był zadowolony, ale po to, by go choć na chwilę zwabić, po czym później ofertę tak pięknie naświetloną w reklamach najzwyczajniej w świecie zmieniają. Takie zabiegi są bardzo powszechne, dlatego klienci tak jak szybko podejmują decyzję o tym, by założyć konto w jakimś banku, tak i też szybko migrują gdzieś indziej, kiedy na rynku pojawia się nowa oferta. Dobrze, że mamy forum kredytowe i na bieżąco możemy czytać niezależne komentarze o ofertach bankowych.

Podobnie działają reklamy telewizyjne, które zachęcają do brania pożyczek gotówkowych, czy kredytów mieszkaniowych. Człowiek zobaczy, że oferta przedstawia się kusząco, podpisuje umowę, z której będzie musiał wywiązywać się przez kolejne lata, po czym okazuje się, że na rynku pojawiła się nowa, lepsza oferta i pluje sobie w brodę, że nie zaczekał. Po czym znowu pojawia się kolejna nowa, wypiera starą i tak ciągle. Dlatego bardzo ważne jest to żeby nie kierować się impulsem, a sprawdzić wszystkie dostępne na rynku oferty banków, porównać je w tabelach, które można znaleźć chociażby na forach kredytowych.

Pożyczka gotówkowa czy kredyt hipoteczny to przecież zobowiązania, które podejmuje się na kilkanaście a nawet więcej lat więc zanim się na coś konkretnego zdecydujemy to po prostu zajrzyjmy na forum kredytowe z uczciwymi pożyczkami pozabankowymi. Tak się tylko wydaje, że to niby szybko minie, ale jak już płaci się co miesiąc ratę, to każda kwota nas dobija, a jeśli jeszcze mamy świadomość tego, że mogłaby być ona znacznie niższa i tylko przez to, że pochopnie podjęliśmy decyzję nie jest, to jeszcze bardziej się denerwujemy. Nic zresztą dziwnego, nawet najmniejszą pożyczkę trzeba przecież spłacić z nadwyżką.

Categories: porady

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz