Forum i serwery z wyszukiwarką mp3

No Comments

Przeglądałem sobie ostatnio mocne rankingi stron internetowych i zauważyłem, że najwyższe miejsca zajmują strony z grami. I są to zarówno portale na których poważnie pisze się o grach, konsolach do gier oraz dobrych serwerach oraz te dla małolatów tylko z prymitywnymi gierkami online w technologii flash.

Ogólnie we szystkich zestawieniach rządzą serwisy rozrywkowe i one właśnie najbardziej przyciągają użytkowników. Bardzo wysoko stoją także wszelkiego rodzaju wyszukiwarki darmowej muzyki mp3. Jest takie jedno duże forum muzyczne i sam się dziwię, że są tak mocne serwery, które potrafią to forum uciągnąć bo jest tam bardzo popularna wyszukiwarka darmowej muzyki na plikach mp3, która generuje potworny ruch i ogromne wejścia.

Tak więc w rankingach bardzo ładnie plasują się forum i serwery z wyszukiwarką mp3 bo bardzo dużo internautów szuka muzyki za darmo i przez to trafia na takie portale. Postanowiłem w związku z tym też zrobić serwis gdzie będzie wyszukiwarka darmowej muzy mp3 i zacząłem go promować, aby także był wyżej w rankingach i wyszukiwarkach www. Nie wiem czy mi się uda , ale przecież próbować zawsze warto no i w końcu trzeba coś twórczego robić, a nie tylko siedzieć w domu.

Dodaj komentarz