Forum i dziennikarze i gry

No Comments

Będąc wielkim fanem wydarzeń sportowych nie będziemy zadowoleni, kiedy to nie będziemy mogli obejrzeć meczu, na który to czekaliśmy tak długo. Na szczęście posiadając dostęp do internetu będziemy mieć dostęp do aktualnych wiadomości wprost z placu gry. Po to jest też forum i jego dziennikarze żeby wiedzieć co się dzieje podczas gry.

Pewnie niewiele osób w takiej sytuacji zadowoli jedynie znajomość aktualnego wyniku, dlatego też dostępne są dla nas różnego rodzaju relacje tekstowe. Takie dziennikarstwo niewątpliwie jest bardzo pomocne, szczególnie dla fanów dyscyplin sportowych. Opisałbym tutaj możliwość oglądania owych zdarzeń w internecie, jednak transmisja ich nie jest regułą, a kto szuka – ten na pewno znajdzie. Dziennikarze piszący pasjonacko w internecie (Poto.pl) potrafią pisac nie gorzej niż Ci pracujący w gazetach. Zapewnić jednak mogę, że bez problemu przyjdzie nam odszukać relację z każdego, większego, wydarzenia.

Warto jednak przyjrzeć się trochę bliżej podanym nam informacjom, by móc odróżnić prawdę od najzwyklejszej plotki. Na straży bardzo często w takim wypadku stoją pozostali internauci, informując, kiedy to coś zaczyna im się nie zgadzać. Jak więc możemy zauważyć – internet nie służy jedynie do bezcelowego przeglądania stron, czy też do pogawędek z naszymi znajomymi. Gdziekolwiek byśmy nie byli, a będziemy posiadali tam komputer z dostępem do niego, uda nam się utrzymać stałą łączność ze światem, lub jak w tym przypadku – najświeższe informacje sportowe.

Dodaj komentarz