Forum gry wow

No Comments

Wszyscy tak myślą, że gra w wow to coś trudnego i specjalnie wyszukanego, dostepnego tylko dla znawców oraz tych co mają niesamowicie szybkie komputery oraz łacza internetowe. Doszło do tego, że niektórzy jak tylko wchodzą na forum gry wow to szybko z niego uciekają bo nie wiedzą o co dokładnie chodzi i boją się wręcz takiego portalu. Ja się kompletnie nie boję takich serwisów i często wchodze na forum gry wow.

Nauczyłem się podstaw i najciekawszych taktyk grania w wow dosłownie w kilkanaście minut i już teraz gram jak równy z równym na najwiekszym polskim serwerze prywatnym wow. Grałem już w różne gry, ale jednak world of warcraft wciągnęło mnie najbardziej i w ta grę gram już kilka ładnych lat z wielką namiętnością. Miałem też juz różne konsole do gier oraz testowałem inne serwery, ale ten na którym teraz gram w wow jest zdecydowanie najlepszy i nie mam do niego najmniejszych nawet zarzutów.

Zwłaszcza teraz jeszcze, gdy admini odkryli nową, jeszcze stabilniejszą serwerownię i w niej super szybkie maszyny bez lagów. Teraz to dopiero na dobre zaczęła się gra na forum o serwerach wow i aktyalnie jest tam ponad dwa i pół tysiąca aktywnych graczy, którzy umawiają sie na tak zwane ustawki i grają do upadłego w wow. Załóż sobie tam konto jesli mi nie wierzysz i samemu sprawdź, że wow to wielkie wydarzenie i sama przyjemność grania.

Dodaj komentarz