Forum gry w pokera

No Comments

Wybrałam się ze znajomymi do kina. Film- najnowsza komedia romantyczna- nie miał zbytnio porywającej fabuły. Jedyne, co mi się spodobało to muzyka. Akcja filmu dała się przewidzieć po pierwszych pięciu minutach i na koniec nikt nie był zaskoczony, że tak potoczyły się wydarzenia. Zupełnie jak na pewnym forum gry w pokera, gdzie gracze dokładnie znają co zrobi przeciwnik.

Po powrocie do domu chciałam koniecznie znaleźć muzykę z filmu zanim pochłonie nas gra w pokera na forum. Obszukałam w tym celu strony, na których filmy były szczegółowo opisane. Niestety nie znalazłam żadnej informacji o tym, jakie konkretnie utwory były zagrane. Zaczęłam szukać na nie filmowych stronach tylko na rapidshare. Miałam nadzieję, że tam znajdę to czego szukam. Niestety i tam nie mogłam znaleźć tego, co chciałam.

Postanowiłam się wybrać do sklepu i zobaczyć, czy czasami nie ma tam płyty z utworami. Znalazłam ją, ale jej cena sprawiła, że jej nie kupiłam. Postanowiłam uzbroić się w cierpliwość i poczekać, aż będę mogła znaleźć ją za darmo w Internecie. Swoją drogą, w jaki sposób ma dojść do zaprzestania ściągnięć z sieci, kiedy ceny płyt są wciąż takie drogie. Nie stać mnie na zakup oryginalnej płyty, bo zawsze znajdzie się inny, pilniejszy wydatek chociaż ostatnio zarabiam na forum bo nieźle mi idzie gra w pokera. Gdyby artyście obniżyli ceny płyt to z pewnością więcej osób chciałoby je kupować, a to na pewno pozwoliłoby im zarobić na płytach nie mniej niż teraz zarabiają.

Dodaj komentarz