Forum gry w poker

No Comments

Kiedyś chciałem być gwiazdą. Najpierw muzyki, a dokładnie rocka. Potem próbowałem swoich sił w sporcie i strasznie pasjonował mnie boks. Miałem , a w zasadzie mam do dzisiaj swoje własne forum bokserskie i jest nawet bardzo popularne.

Jednak po jakimś czasie stwierdziłem, że wolę dobrze zarabiac, ale jednak nie rzucać się w oczy. I dlatego postanowiłem zrobić forum gry w poker. Zawsze kochałem gry, a poker i jego różne odmiany (Pokerman.pl) pochłonął mnie w zupełności i straciłem dla niego głowę. To jest rzeczywiście królewska gra i byle cieniak nie powinien w nią grać bo po prostu może się któregoś dnia obudzić z ręką w nocniku jako kompletnie spłukany golas.

Oglądałem nawet przed chwilą taki polski serial w telewizji polsat i tam przed chwilą główny bohater wygrał ogromną sumę pieniędzy, ale ryzykował swoim mieszkaniem. Był o krok od przegrania całego swojego majątku. Założę się, że w następnych odcinkach karta się odwróci i przegra wszystko co ma i jeszcze się zapożyczy. Najczęściej tacy hazardziści źle kończą i wpadają w prawdziwe bagno i długi. Cykle gospodarcze i ekonomiczne pokazują, że nie opłaca się takie ryzyko i lepiej założyć jakis interes i spokojnie zarabiać kasę, a nie grać w pokera.

Categories: Uncategorized

Tags: , , ,

Dodaj komentarz