Finansowanie myjni parowej samochodowej w Szczecinie

No Comments

Decydując się na skorzystanie z usług finansowych, bierzemy pod uwagę wiele rozmaitych czynników. W pierwszej kolejności uwzględniamy oczywiście koszty zobowiązania, nie mniej jednak równie dla nas ważne jest to jak długo będziemy musieli czekać na wypłacenie środków. Każdemu z nas przytrafiają się takie sytuacje, kiedy to finansowe potrzeby są naprawdę bardzo pilne – potrzebujemy gotówki od ręki, a nie bardzo mamy sposobność, by interesującą nas sumę pożyczyć od znajomego czy kogoś z rodziny.

Myjnia Parowa Szczecin – dobry biznes

myjnia parowa
myjnia parowa

W takim układzie pozostaje nam tylko i wyłącznie instytucja finansowa, przy czym w ich zakresie dostępne są dwie opcje. Po pierwsze – bank. Wszyscy jednak doskonale wiemy jak wygląda w banku najprostszej choćby sprawy, nie wspominając o kredytach. Nie ma szans na to, by wniosek został rozpatrzony od ręki, trwa to zawsze jakiś czas, potencjalni klienci są bardzo drobiazgowo „prześwietlani” pod kątem zdolności kredytowej (wymagania do niskich tu nie należą). Pozytywna decyzja nie oznacza wcale natychmiastowego uruchomienia kredytu. Na wypłacenie środków znowu trzeba czekać. Co zatem robić, jeśli nie ma się na to czasu? Pozostaje opcja numer dwa – czyli pożyczka pozabankowa bez bik i od ręki.

Sposób finansowania myjnia parowej

Najczęściej potrzebną nam gotówkę dostaniemy jeszcze w dniu złożenia wniosku. Firmy pożyczkowe stosują bowiem uproszczone formalności, nie sprawdzają klientów w BIK oraz nie wymagają kompletu dokumentów potwierdzających wysoką zdolność kredytową. Jeśli w rachubę wchodzą relatywnie niskie kwoty (zwykle do 1000 złotych), wówczas potrzebny jest tylko dowód osobisty.

W ten sposób można także sfinansować potrzeby działalności gospodarczej. Zakup maszyn i środków czyszczących na kredyt, to często podstawa myjni parowej w Szczecinie – Czystko.eu

Poszukujący pomysłów na biznes powinni głębiej rozpoznać temat i sprawdzić, czy będzie to dla nich dochodowy interes.

Categories: porady

Dodaj komentarz