Filmy erotyczne i gry komputerowe na forum

No Comments

Randki to chyba to, co kobiety lubią najbardziej. Trochę mniej lubią filmy erotyczne i gry komputerowe na forum. Tak mi się wydaje, po kilku spotkaniach z paniami.

Tyle tylko, że one się wystroją, umalują i tyle, ewentualnie gdzieś podjadą, ale to i tak tylko na pierwszej, a na kolejnych liczą, że się po nie przyjedzie i odwiezie do domu. Jeszcze trzeba wymyślić coś, aby miło spędziły czas i aby przypaść im do gustu. Tak, więc romantyczna kolacja, wino, kino. Ale ku mojemu zaskoczeniu ostatnio miałem okazję się przekonać, ze nie do końca tak jest, a raczej, że zdarzają się wyjątki. Poprzez ogłoszenia towarzyskie znalazłem Asię, miła, z poczuciem humoru, bez nałogów i o dziwo tak jak ja lubi filmy erotyczne z znanymi aktorkami nago (Dziewczyny.org.pl) i gry komputerowe na forum.

Pomimo braku jakichkolwiek zdjęć postanowiłem zaryzykować. Zadzwoniłem pod podany numer telefonu i się umówiliśmy. Zaskoczeniem był fakt, iż przyszła ubrana na luzie a niewystrojona jak na audiencję do papieża. Cały czas żartowaliśmy i się śmieliśmy. Jeszcze bardziej się zdziwiłem, gdy zaproponowała, żebyśmy wstąpili do kasyna i zagrali w jakieś gry. Pomimo ogromnego szoku, udało mi się przemówić i zgodzić. Było naprawdę sympatycznie, a ja odzyskałem wiarę w kobiety. I zdobyłem świetną przyjaciółkę.

Dodaj komentarz