Animacje na forum i w grach

No Comments

Podziwiam ludzi, którzy mają taki plastyczno graficzny zmysł i potrafią robić nie powtarzalne animacje na forum i w grach. Ja sam nie posiadam za grosz talentu do robienia grafik, a tym bardziej do skomplikowanych animacji lub gier.

Potrafię zająć się solidnie promocją projektu, ale muszę mieć gotowe kreacje reklamowe na serwerze i najlepiej właśnie jak są to autorskie i oryginalne animacje wykonane przez dobrego rysownika (Lodynakiju.pl). Na szcęście mam dobre źródło takich animacji bo znam chłopaka, który narysuje na zamówienie wszystko co tylko zamówię. Jak znajdziecie trochę czasu to sobie sami obajrzyjcie jego animacje bo ma już nawet swoją stronę internetową i staje się coraz bardziej popularny, a ja mu w tym pomagam. Ja myslę, że on daleko zajdzie i jego prace będa kiedyś bardzo cenione i osiągną duże ceny. Mamy taże w planach nasz autorski serial animowany. Taka historia czwórki kolegów, którzy przeżywają młodzieńcze perypetie.

Tylko mamy jeden wielki problem i nie możemy go do tej pory za nic w świecie przeskoczyć. Brakuje nam fajnego i kompletnego scenariusza do filmu. Są już postacie i scenerie, ale nie mamy ciągle spójnej opowieści oraz jajcarskich dialogów. Dlatego do tej pory tworzymy różne interesujące animacje na zamówienie, ale ciągle wierzymy, że nadejdzie dzień w którym znajdziemy scenarzystę i napisze on dla nas i dla siebie prawdziwy hit pod tytułem Lody na kiju. Będzie to coś z pogranicza bajki i filmu, ale na pewno będą to animowane kreskówki.

Categories: Uncategorized

Tags: , , , ,

Dodaj komentarz