Banki co chwila udoskonalają swoje oferty. Niekoniecznie po to, by klient był zadowolony, ale po to, by go choć na chwilę zwabić, po czym później ofertę tak pięknie naświetloną w reklamach najzwyczajniej w świecie zmieniają. Takie zabiegi są bardzo powszechne, dlatego klienci tak jak szybko podejmują decyzję o tym, by założyć konto w jakimś banku, tak i też szybko migrują gdzieś indziej, kiedy na rynku pojawia się nowa oferta. Dobrze, że mamy forum kredytowe i na bieżąco możemy czytać niezależne komentarze o ofertach bankowych.

 

Podobnie działają reklamy telewizyjne, które zachęcają do brania pożyczek gotówkowych, czy kredytów mieszkaniowych. Człowiek zobaczy, że oferta przedstawia się kusząco, podpisuje umowę, z której będzie musiał wywiązywać się przez kolejne lata, po czym okazuje się, że na rynku pojawiła się nowa, lepsza oferta i pluje sobie w brodę, że nie zaczekał. Po czym znowu pojawia się kolejna nowa, wypiera starą i tak ciągle. Dlatego bardzo ważne jest to żeby nie kierować się impulsem, a sprawdzić wszystkie dostępne na rynku oferty banków, porównać je w tabelach, które można znaleźć chociażby na forach kredytowych.

Pożyczka gotówkowa czy kredyt hipoteczny to przecież zobowiązania, które podejmuje się na kilkanaście a nawet więcej lat więc zanim się na coś konkretnego zdecydujemy to po prostu zajrzyjmy na forum kredytowe z uczciwymi pożyczkami pozabankowymi (Nasze-kredyty.pl). Tak się tylko wydaje, że to niby szybko minie, ale jak już płaci się co miesiąc ratę, to każda kwota nas dobija, a jeśli jeszcze mamy świadomość tego, że mogłaby być ona znacznie niższa i tylko przez to, że pochopnie podjęliśmy decyzję nie jest, to jeszcze bardziej się denerwujemy. Nic zresztą dziwnego, nawet najmniejszą pożyczkę trzeba przecież spłacić z nadwyżką.


Zawarte tagi:

Opublikowane w kategorii porady